Кухонна мийка Axis Malibu 40 1.102.111.20 770x430
Фото 12 |
Axis Malibu 40 1.102.111.20 |
|
Клапан-автомат купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Malibu 40 1.102.111.20 770x430
Усі ціни 6 →Гранитная кухонная мойка AXIS Malibu 40, moonlight grey | 6 880 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Malibu 40, dark chocolate | 6 880 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Malibu 40, caffe latte | 6 880 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Malibu 40, черная | 6 450 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Malibu 40, бежевая | 6 450 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Malibu 40, concrete | 6 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →