Кухонна мийка Axis Malibu 20 1.102.110.20 430x474
Фото 12 |
Axis Malibu 20 1.102.110.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Malibu 20 1.102.110.20 430x474
Усі ціни 8 →Кухонна мийка Axis Group Malibu 20 бежевий (1.102.110.20) 1.102.110.20 | 4 942 грн. |
Мойка кухонная Axis Group Malibu 20 Moonlight grey 50 (1.102.110.50) 1.102 | 4 965 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Malibu 20 Black 10 (11A.MU020.910.00/1.102.110.10 | 5 814 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Malibu 20 Black 10 (11A.MU020.910.00/1 | 5 814 грн. |
Кухонна мийка Axis Group Malibu 20 сірий (1.102.110.50) 1.102.110.50 | 5 913 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →