Кухонна мийка Axis Mojito 80 1.101.150.50 600x500
Фото 12 |
Axis Mojito 80 1.101.150.50 |
|
У комплекті сифон із підключенням до пральної або посудомийної машини.
Клапан-автомат купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Mojito 80 1.101.150.50 600x500
Гранитная кухонная мойка AXIS Mojito 80, night glow | 7 293 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Mojito 80, moonlight grey | 7 293 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Mojito 80, pure white | 7 722 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Mojito 80, concrete | 6 864 грн. |
Гранитная кухонная мойка AXIS Mojito 80, black | 6 864 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →