Велосипед AZIMUT Scorpion 26 GD
Відео 8 |
AZIMUT Scorpion 26 GD |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AZIMUT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AZIMUT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AZIMUT Scorpion 26 GD
Azimut Велосипед Azimut Scorpion GD 26" размер М рама 17 Черно-оранжевый s | 7 000 грн. |
Azimut Велосипед Azimut Scorpion GD 26" размер М рама 17 Черно-синий scorp | 7 000 грн. |
Azimut Велосипед Azimut Scorpion GD 26" размер М рама 17 Серо-красный scor | 7 000 грн. |
Azimut Велосипед Azimut Scorpion GD 26" размер М рама 17 Черно-зеленый sco | 7 000 грн. |
Відеоогляди