Велокомп'ютер / спідометр Sigma BC 12.0 WR
Фото 4 |
Sigma BC 12.0 WR
Тип:дротовий
Дисплей:3 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість
Датчики:термометр
Можна використовувати на 2 велосипедах.
Всі характеристики
Характеристики BC 12.0 WR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma BC 12.0 WR
Усі ціни 6 →Велокомп`ютер Sigma BC 12.0 WR (білий) SD12210 | 1 599 грн. |
Велокомпьютер Sigma BC 12.0 WR SD12210 | 1 599 грн. |
SIGMA Велокомпьютер Sigma BC12.0 WR проводной, Белый LIS214 | 1 346 грн. |
Велокомп`ютер Sigma BC 12.0 WR (білий) SD12210 | 1 599 грн. |
Велокомп'ютер Sigma BC 12.0 WR | 1 599 грн. |
SIGMA Велокомпьютер Sigma Sport BC 12.0 WR SD12210 | 1 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →