Велосипед Ardis Buggy MTB 24 (0211)
Фото 7 |
Ardis Buggy MTB 24 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Buggy MTB 24
Усі ціни 6 →Велосипед ARDIS 24 "BUGGY (0211М1) Чорно-зелений 2021 | 7 049 грн. |
Велосипед Ardis Buggy 24" 16" 2023 Чорно-червоний (0211) | 7 426 грн. |
Велосипед Ardis BUGGY 24 16 2021 Чорно-зелений (0211-З) | 7 049 грн. |
Велосипед Ardis BUGGY 24" 16" 2023 Чорно-зелений (0211-З) | 7 426 грн. |
Велосипед Ardis MTB-SUSP 24 ST BUGGY Чорно-зелений (0211-1) | 7 280 грн. |
Велосипед Ardis MTB-SUSP 24 ST BUGGY Чорно-червоний (0211-2) | 7 280 грн. |