Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Годування і гігієна   /   Соски й пустушки   /   Baby Team

Пустушка Baby Team 3003

Фото - Соска (пустушка) Baby Team 3003
Baby Team 3003
Тип
пустушка
Вік
0m+
Форма
кругла
Матеріал
силікон
Комплектація
кільце
Дата додавання на E-Katalog
липень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baby Team 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baby Team.

Купити Baby Team 3003

Усі ціни 9 →

Baby Team 3003голубой

Пустушка силіконова Baby Team (Бебі Тім) задовольняє природний рефлекс смоктання і тренує губні м'язи і щелепи, грає в... щеажливу роль в розвитку мовних навичок і навичок прийому їжі. Чому варто купити: виготовлена з високоякісних і безпечних матеріалів не містить шкідливих речовин і Бісфенол А виготовлена з натурального силікону- міцного, м'якого і еластичного матеріалу відкрита форма дає максимальний доступ повітря до шкіри дитини, таким чином уникаючи подразнень
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
110 грн.

Baby Team силиконовая (3003 розовая) силиконовая(3003розовая)

Кількість в упаковці/1 шт.|Комплект/Пустушка|Форма/Кругла|Країна виробництва/Китай|Колір/Рожевий|Декор/З малюнком|Вік дитини/... щеЗ народження|Особливості/Без бісфенолу-А, Вентиляційні отвори в загубнику, Кільце-тримач|Матеріал/Силікон|Бренд/Baby Team|Вид/Пустушки
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
105 грн.

Пустушка силіконова Baby Team, вишнеподібної форми, 0-6 міс., блакитний (3003голубой)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
99 грн.

Пустушка Baby Team силіконова, вишнеподібної форми, від народження, блакитна (3003)

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись

Пустушка силіконова вишнеподібна Baby Team 0+ 3003 колір блакитний

Маркетплейс: Rozetka.ua  FarmHome З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
108 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Baby Team 3003