Дитячий велосипед Baby Tilly Cayman
Відео 1Фото 6 |
Baby Tilly Cayman |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baby Tilly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baby Tilly.
Купити Baby Tilly Cayman
Усі ціни 96 →Велосипед 3-х колесный Tilly Cayman T-381/7 (beige) (24205) | 6 033 грн. |
Велосипед 3-х кол. Tilly Cayman T-381/7 (beige) | 4 905 грн. |
Велосипед 3-х кільк. Tilly Cayman T-381/7 (beige) | 5 094 грн. |
Триколісний велосипед з пультом Baby Tilly Cayman T-381/7 Лен Бежевий Т-38 | 4 625 грн. |
Велосипед триколісний Tilly Cayman T-381/7 beige (T-381/7 beige) | 5 223 грн. |
Різноманіття кольорів
Велосипед-коляска торгової марки Baby Tilly представлена в різних колірних гамах та підходить для дітей різного віку. В підтвердження цьому модель комплектується двома підставками для ніг: додатковою (для дітей віком від 9 місяців) і основною (складається, рекомендується для дітей від 1.5 року).
Регульоване сидіння
Baby Tilly T-381/2 оснащений сидінням з м'якою тканинною накидкою, як у колясках книжках. Відповідні аналогії пояснюються не тільки досить великим складним капюшоном, але й наявністю механізму регулювання спинки (є напівлежаче положення). Крім того сидіння можна повернути проти ходу руху, що вельми актуально для прогулянок з найменшими дітками.
Безпеку чада забезпечить 3+точковий ремінь безпеки та бампер з захистом від сповзання.
Комфортно батькам, весело малюкові
Велосипед має батьківську ручку з 2-позиційним регулюванням висоти. Ззаді розміщений багажник і невелика сумка для дрібних предметів, включаючи смартфон.
Для розваг дитини на кермі розташувалася ігрова панель з великою кількістю кнопок. Вони допоможуть запустити музику, імітацію звуків і світлових сигналів автомобіля. Управляти панеллю зможуть і батьки, використовуючи комплектний пульт ДУ.
Відмінна прохідність
Модель повинна непогано себе почувати навіть при досить швидкій їзді, на нерівній дорозі, у сніг чи дощ. Все завдяки надувним колесам досить великого розміру (12 дюймів спереду і 10 — ззаду), доповненим стоянковим гальмом.
Модель отримала посилену сталеву раму. Щоправда, платою за високий рівень надійності стала справді велика вага (14 кг). Якщо це не критично для вас, то Baby Tilly T-381/2 — цікава альтернатива прогулянковим коляскам з адекватним цінником.