Стайлер BaByliss PRO BabyCrimp BAB2151E
Відео 1Фото 6 |
BaByliss PRO BabyCrimp BAB2151E |
|
Мініатюрний, але при цьому досить функціональний стайлер від торгової марки BaByliss. Належить до недорогих професійним моделям формату «міні» — довжина корпусу пристрою не більше звичайного олівця. Це невеликий виріб варто використовувати для створення прикореневого об'єму. При потужності в 39 Вт модель дуже швидко нагрівається (за 40 секунд). Насадка передбачена тільки одна — гофре зі стандартним розміром пластини 13х60 мм.
Пластина має керамічне покриття, яке щадить шевелюру, але здатне за рекордно швидке час нагріватися до 200 оС (постійна робоча температура). Крім цього, модель іонізує волосся, робить їх більш м'якими і блискучими. Стайлер BaByliss BAB2151E можливість автоматичного контролю температури і світлові індикатори, що оповіщають про готовність до роботи. Від поломок модель оберігає функція автоматичного відключення при перегріві. Довжина шнура стандартна — 1,8 м, так що, при всій своїй потужності і швидкості укладання, модель краще проявить себе в побутових і дорожніх умовах. Тим більше, що вона може адаптуватися до різної напруги в мережі електроживлення. Модель легко використовувати і зручно зберігати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss PRO BabyCrimp BAB2151E
Міні плойка-гофре BaByliss PRO (BAB2151E) | 929 грн. |
Щипці-гофре міні BaByliss PRO BAB2151E BaByCrimp | 975 грн. |
BaByliss PRO Straighteners Baby Crimp 2151E праска-гофре для прикореневого | 1 220 грн. |
Плойка-гoфре BaByliss BABY CRIMP MINI 20W, 15мм (BAB2151E) CI00034 | 942 грн. |