Плойка BaByliss PRO 4Artists BAB2914E
Відео 1Фото 12 |
BaByliss PRO 4Artists BAB2914E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists BAB2914E
Плойка BaByliss PRO DigiCurl Keratin Lustre BAB2914E | 2 475 грн. |
Плойка для волосся BaByliss PRO DIGICURL (BAB2914E) DIGICURL (BAB2914E) | 2 324 грн. |
Плойка BABYLISS PRO EXTRA-LOND KERATIN LUSTRE (BAB2914E) CI00023 | 2 683 грн. |
Прибор для укладки BaByliss PRO DIGICURL (BAB2914E) | 2 238 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO 4Artists BAB2914E
Ціни на BaByliss PRO 4Artists BAB2914E |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists BAB2910E | від 2 099 грн. | 3 пропозиції | ||
BaByliss PRO 4Artists BAB2911E | від 1 915 грн. | 23 пропозиції | ||
BaByliss PRO 4Artists BAB2912E | від 2 189 грн. | 5 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists BAB2914E | від 2 238 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →