Тример для бороди BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE
Відео 3Фото 4 |
BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE
Усі ціни 9 →Тример для бороди та вусів BaByliss PRO Skeleton Gunsteel FX Trimmer FX787 | 4 249 грн. |
BaByliss PRO SkeletonFX Gunsteel тример | 6 000 грн. |
Тример BaByliss PRO FX7870GSE Skeleton Gunsteel FX Trimmer HT00009 | 5 897 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Babyliss Pro FX7870GSE | 6 232 грн. |
Машинка для стрижки BaByliss PRO Skeleton Gunsteel FX Trimmer FX7870GSE | 4 407 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE
Ціни на BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE | від 4 199 грн. | 9 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870GE | від 4 189 грн. | 21 пропозиція | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870RE | від 4 189 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870BKE | від 4 200 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →