Тример для бороди BaByliss PRO 4Artists FX7870GE
Відео 3Фото 4 |
BaByliss PRO 4Artists FX7870GE |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists FX7870GE
Усі ціни 21 →Машинка для стрижки BaByliss PRO FX7870GE | 4 189 грн. |
Тример для бороди та вусів BaByliss Pro FX7870GE Skeleton Gold FX (BAB FX7 | 4 734 грн. |
BABYLISS PRO FX7870GE SKELETON GOLD FX (BAB FX7870GE) | 4 871 грн. |
Тример Babyliss Pro FX7870GE Skeleton FX | 4 499 грн. |
BABYLISS PRO FX7870GE SKELETON GOLD FX (BAB FX7870GE) | 4 847 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO 4Artists FX7870GE
Ціни на BaByliss PRO 4Artists FX7870GE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE | від 4 199 грн. | 9 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870GE | від 4 189 грн. | 21 пропозиція | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870RE | від 4 189 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870BKE | від 4 200 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →