Плойка BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE
Відео 1Фото 4 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE |
|
Зручна у використанні модель з механічним терморегулятором від популярної французької марки BaByliss. Насамперед цей інструмент створений для швидкої завивки волосся. Діаметр робочої поверхні становить 25 мм. Пристрій працює від потужності 65 Вт. Якісне титаново-турмалінове покриття нагрівального елемента захищає волосся, створюючи антистатичний ефект. Після укладання волосся залишаються гладкими, а зачіска тримається порівняно довгий час.
Для зручності, щипці забезпечені металевою опорою. Працює пристрій в температурному режимі від 135 до 200 градусів, тому його легко адаптувати до будь-якого типу волосся. Плойка BaByliss BAB2173TTE зручна і проста у використанні, з її допомогою можна щодня створювати зачіски з локонами, не боячись нашкодити своїм волоссю. А функція іонізації забезпечує їм додатковий захист у процесі завивки, завдяки цьому волосся зберігають природну еластичність, не пушатся і набувають здоровий блиск. Ізольований наконечник надійно оберігає руки від перегрівання та опіків. Обертовий шнур довжиною 2,7 м забезпечує додаткову зручність під час роботи з плойкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE
Усі ціни 19 →Плойка для волосся BaByliss PRO (BAB2173TTE) | 1 259 грн. |
Прилад для укладання волосся Babyliss Pro BAB2173TTE | 1 399 грн. |
Плойка для волосся BaByliss Pro BAB2173TTE | 1 849 грн. |
BABYLISS PRO BAB2173TTE | 1 499 грн. |
BABYLISS PRO BAB2173TTE | 1 499 грн. |
1 1 0 4 |
Babyliss – справді чудові професійні речі. Плойка виконана дуже грамотно, діаметр 25 мм ідеально підходить для середньої довжини волосся (спочатку дружина хотіла 38 мм, але це було б занадто) - локони виходять чудові, незалежно від того, працюєте Ви з затиском або без нього (дружина часто накручує локони поверх затискача, але можна його просто зняти - враховуючи як більше подобається, якого ефекту хочете досягти і як зручніше). Якщо дружина накручується сама, то іноді дійсно натискаються кнопки вкл./викл., тому в даному випадку зручніше GA.MA Ceramic (щоб увімкнути, там необхідно затиснути і кілька секунд протримати, купували для мами вже з урахуванням досвіду користування Babyliss), а також може торкатися регулятор температури, але до цього легко пристосується і не вважаю це великою проблемою, адже головне – результат, який дуже тішить. Єдине, що для довгого волосся може бути короткою нагрівальна основа (12,5 см). Також подобається матеріал, з якого виконаний тримач, плойка швидко нагрівається, не заплутується і довгий шнур, зручно користуватися затискачем, важливо і те, що кінчик не нагрівається, особливо це важливо при завивці волосся самостійно. Сподіваюся, що плойка Babyliss працюватиме ще довго. Професійна плойка, яка чудово працює вже довгий час, якісно виконана та має турмалінове покриття, довгий шнур з прокруткою, регулятор температури та кінчик не нагрівається. Не дуже зручне розташування кнопок увімк./вимк. та регулювання температури, які торкаються при використанні Артем А.: користуюся BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE
Ціни на BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE | від 1 189 грн. | 5 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE | від 1 251 грн. | 19 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE | від 1 251 грн. | 5 пропозицій |