Фен BaByliss PRO 4Artists BAB8000IE
BaByliss PRO 4Artists BAB8000IE |
|
Рівень випаровування вологи 5,6 грама в хвилину дозволяє використовувати пристрій в барбер-шопах і перукарень. Мотор має високу продуктивність, оскільки розроблявся спільно з Ferrari і обладнаний електро-цифровим контролером EDM Technology.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists BAB8000IE
Фен BaByliss PRO (BAB8000IE) | 3 829 грн. |
Фен BaByliss Pro BAB8000IE SteelFX Ionic | 3 950 грн. |
BaByliss PRO 4Artists SteelFX професійний фен для волосся з іонізатором Si | 6 000 грн. |
Фен для волосся BaByliss PRO STEELFX Ionic 2000W HD00018 | 4 091 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →