Геймпад Backbone One for Android (BB-51-BR)
Відео 9Фото 7 |
Backbone One for Android |
|
USB-порт для наскрізної зарядки телефону.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Backbone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Backbone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Backbone One for Android
Усі ціни 9 →Аксессуар для приставок Игровой джойстик Backbone One Xbox Edition for iPh | 4 499 грн. |
Аксесуар для приставки Ігровий джойстик Backbone One Xbox Edition for iPho | 4 999 грн. |
Геймпад Backbone One for Android Black (BB-51-B-R) | 4 999 грн. |
Геймпад Backbone One Xbox Edition для iPhone 15 Android USB-C Black (BB-51 | 4 999 грн. |
Геймпад Backbone One Xbox Edition for iPhone 15 Android USB-C Black (BB-51 | 4 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →