Паяльник BAKKU BK-458
BAKKU BK-458 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAKKU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAKKU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAKKU BK-458
Усі ціни 6 →Baku BK-458 | 170 грн. |
Электрический паяльник BAKKU BK-458, Blister-box | 199 грн. |
Baku BK-458 27303 | 229 грн. |
Електричний паяльник Baku BK-458 Blister-box (YT27303) | 170 грн. |
Електричний паяльник BAKKU BK-458, Blister-box | 268 грн. |
Електричний паяльник BAKKU BK-458 | 170 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →