Паяльна станція BAKKU BK-702B
Відео 1Фото 4 |
BAKKU BK-702B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAKKU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAKKU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAKKU BK-702B
Усі ціни 9 →Паяльна станція Baku BK-702B | 4 818 грн. |
Паяльная станция BAKKU BK-702B цифровая индикация, фен, паяльник (325*270* | 4 054 грн. |
Паяльна станція Baku BK-702B | 4 590 грн. |
Baku Паяльна станція BAKKU BK-702B цифрова індикація, фен, паяльник (325*2 | 4 599 грн. |
Паяльна станція Baku BK-702B цифрова індикація фен паяльник (325 х 270 х 1 | 4 590 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →