3D-принтер Bambu Lab P1S
Відео 7Фото 6 |
Bambu Lab P1S |
|
Можливість встановлення до чотирьох блоків AMS (система автоматичної зміни філаментів).
Модель Bambu Lab P1S Combo AMS має один блок AMS у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambu Lab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambu Lab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambu Lab P1S
Усі ціни 7 →3D принтер Bambu Lab P1S PF001-U | 40 499 грн. |
Принтер-3D Bambu Lab P1S | 39 990 грн. |
3D Printer Bambu Lab P1S | 50 999 грн. |
3D принтер Bambu Lab P1S BL0003U 38,9 x 38,9 x 45,8 см Чорний | 53 799 грн. |
3D принтер Bambu Lab P1S with AMS BL0004U 48,5 x 48,0 x 58,5 см Чорний | 69 999 грн. |
Професійний 3д принтер Bambu Lab P1S Високотемпературний 3D принтер Bambul | 53 700 грн. |
3D принтер Bambu Lab P1S | 50 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →