Конструктор BanBao Forklift 8778 (8778)
BanBao Forklift 8778 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BanBao 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BanBao.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BanBao Forklift 8778
Конструктор BanBao Спецтранспорт Вилковий навантажувач 128 ел (BB8778) | 345 грн. |
Дитячий конструктор "Перевезення" Banbao 8778 (6953365387788) | 299 грн. |
Конструктор Перевезення (128 елм.) Навантажувач Banbao 6974387594572 8778 | 294 грн. |
Дитячий конструктор "Перевезення" Banbao 8778 (6953365387788) | 312 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →