FM-трансмітер BASEUS Enjoy Bluetooth FM Launcher 3.4A (CCLH-01)
Відео 3Фото 5 |
BASEUS Enjoy Bluetooth FM Launcher 3.4A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Enjoy Bluetooth FM Launcher 3.4A
Усі ціни 25 →FM-трансмітер Baseus Enjoy Car Wireless AUX MP3 Charger 2USB 3.4A Black CC | 549 грн. |
FM-трансмітер Baseus Enjoy Car Wireless MP3 Charger Black (CCLH-01) | 649 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Enjoy Car Wireless MP3 Charger USB Black (CCLH-01 | 529 грн. |
Baseus Enjoy Bluetooth FM Launcher 3.4A Black | 749 грн. |
Baseus Car Wireless MP3 Charger (Wireless 5.0+5V/3.4A) Black (CCLH-01) 200 | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →