Зволожувач повітря BASEUS Slim Waist
Відео 1Фото 15 |
BASEUS Slim Waist |
|
Зволожувач додатково оснащений USB-портом, до якого можна підключати різні аксесуари за типом USB ліхтариків і міні вентиляторів.
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Slim Waist
Усі ціни 16 →Зволожувач повітря портативний BASEUS Slim Waist with accessories, білий | 685 грн. |
Зволожувач повітря BASEUS Slim waist with accessories з лампою та вентилят | 685 грн. |
Зволожувач повітря BASEUS Slim waist with accessories з лампою і вентилято | 652 грн. |
Зволожувач повітря портативний BASEUS Slim Waist with accessories 0.38л бі | 590 грн. |
Зволожувач повітря BASEUS Slim Waist Humidifier із USB (DHMY-B04) рожевий | 725 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →