Картридж BASF KT-W2033X-WOC
Товар застарів 3 298 грн. Тип принтера / БФП: лазерний; Колір: пурпурний; Ресурс: 6000; Сумісність: HP Color LaserJet Pro M454, M479; |
BASF KT-W2033X-WOC |
|
Без чипа.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BASF KT-W2033X-WOC
Ціни на BASF KT-W2033X-WOC |
---|---|---|---|---|
BASF KT-W2031X-WOC | від 2 400 грн. | 6 пропозицій | ||
BASF KT-W2030A-WOC | від 1 996 грн. | 6 пропозицій | ||
BASF KT-W2030X-WOC | від 2 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →