Пилосос
BauMaster VC-7220
BauMaster VC-7220 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BauMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BauMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BauMaster VC-7220
Пылесос BauMaster (VC-7220BE) | 3 879 грн. |
Промисловий пилосос BauMaster VC-7220BE | 3 879 грн. |
Промышленный пылесос BauMaster VC-7220BE | 3 880 грн. |
Пилосос будівельний BauMaster VC-7220BE | 3 879 грн. |
Будівельний пилосос BauMaster VC-7220 | 3 879 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →