|
| Чохол до моб. телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A53 5G SM-A536 BlaЧохол до моб. телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A53 5G SM-A536 Black (707935) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 337 грн. | | |
|
| Чохол-книжка BeCover Exclusive для Samsung Galaxy A53 SM-A536 Burgundy RedПри покупці новенького гаджета перед користувачем гостро постає питання: як і який чохол для телефону краще вибрати? Можна, з... щевичайно, обійтися і зовсім без нього, однак в такому випадку пристрій буде постійно перебувати під загрозою, і дуже скоро на ньому з"являться подряпини, потертості, а при особливо необережному поводженні - сколи та тріщини. Чохол же не тільки захистить гаджет, але і зможе підкреслити смак його власника. Найпопулярніший різновид - чохол-книжка. Книжка BeCover Exclusive - це чохол для смартфонів, оснащений відкидною кришкою (кришка відкривається убік), що дозволяє мати постійний доступ до дисплея телефону і його роз"ємів. Звертаємо вашу увагу на захисну рамку по всьому периметру - з її допомогою телефон буде надійно зафіксований і з торців захищений від подряпин. Також аксесуар має магніт, що виключає його довільне відкриття в сумці. І отвір для динаміка на лицьовій панелі, що дозволить вам розмовляти не відкриваючи чохол. Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 1 день від виробника Поскаржитись | | 299 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A53 5G SM-A5сумісність з моделями - Samsung Galaxy A53 5G, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - термополі... щеуретан, Колір - чорний Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 299 грн. | | |
|
| BeCover Чохол до мобільного телефона BeCover Exclusive Samsung Galaxy A53 + 11 грн бонус, сумісність з моделями - Samsung Galaxy A53 5G, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Мате... щеріал - термополіуретан, Колір - чорний Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 299 грн. | | |
|
| BeCover Exclusive Samsung Galaxy A53 5G SM-A536 Burgundy Red (707936) 7079сумісність з моделями - Samsung Galaxy A53 5G, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - термополи... щеуретан, Колір - червоний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 299 грн. | | |