Кулі й патрони Beeman Hollow Point 4.5 mm 0.47 g 500 pcs (1230)
Фото 3 |
Beeman Hollow Point 4.5 mm 0.47 g 500 pcs 250 шт500 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beeman Hollow Point 4.5 mm 0.47 g 500 pcs
Усі ціни 14 →Свинцовые пули Beeman Hollow Point 4,5 мм , 500 шт/уп (1230) | 472 грн. |
Пули Beeman Hollow Point 500 шт | 472 грн. |
Пули для пневматики Beeman Hollow Point (4.5мм, 0,47г, 500шт) 220-1031 | 472 грн. |
Пульки Beeman Hollow Point 4,5 мм 500 шт/уп (1230) 1230 | 472 грн. |
Пульки Beeman Hollow Point 4,5 мм 500 шт/уп (1230) 1230 | 472 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Beeman Hollow Point 4.5 mm 0.47 g 500 pcs
Ціни на Beeman Hollow Point 4.5 mm 0.47 g 500 pcs |
---|---|---|---|---|
Beeman Hollow Point 4.5 mm 0.47 g 250 pcs | від 244 грн. | 12 пропозицій | ||
Beeman Hollow Point 4.5 mm 0.47 g 500 pcs | від 460 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →