Powerbank BeePower BP-10PD
Фото 5 |
BeePower BP-10PD |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BeePower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BeePower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BeePower BP-10PD
Усі ціни 6 →BeePower BP-10PD 10000mAh 22.5W White RL072943 | 549 грн. |
BeePower BP-10PD 10000 mAh 22.5W Black | 526 грн. |
Універсальна мобільна батарея BeePower BP-10PD 10000mAh 22.5W White | 529 грн. |
BeePower BP-10PD 10000mAh 22.5W Black RL072923 | 549 грн. |
BeePower BP-10PD 10000 mAh 22.5W White | 526 грн. |
Універсальна мобільна батарея BeePower BP-10PD 10000mAh 22.5W Black | 529 грн. |