Похідний ніж BENCHMADE Fact 417
Відео 4Фото 8 |
BENCHMADE Fact 417 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Fact 417
Усі ціни 11 →Benchmade Fact (417) | 10 660 грн. |
Карманный нож Benchmade Fact (417) | 10 660 грн. |
Ніж Benchmade "Fact" (417) | 10 660 грн. |
Нож Benchmade "Fact" (417) 417 | 10 390 грн. |
Ніж Benchmade "Fact" (417) 417 | 10 660 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →