Похідний ніж BENCHMADE Redoubt 430BK
Відео 14Фото 7 |
BENCHMADE Redoubt 430BK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Redoubt 430BK
Усі ціни 9 →Benchmade Redoubt (430BK) Grey | 9 430 грн. |
Карманный нож Benchmade Redoubt 430BK | 9 430 грн. |
Нож Benchmade Redoubt (430BK) 430BK | 9 190 грн. |
Ніж Benchmade Redoubt (430BK) 430BK | 9 430 грн. |
Нож Benchmade Redoubt 430BK | 9 430 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →