Похідний ніж Cold Steel Ti-Lite 6 S35VN Alum (CS-26B6)
Cold Steel Ti-Lite 6 S35VN Alum |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Ti-Lite 6 S35VN Alum
Усі ціни 10 →Нож Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, Aluminium (1260.14.21) | 10 001 грн. |
Нож Cold Steel Ti-Lite 6" (CS-26B6) | 10 000 грн. |
Ніж Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, Aluminium (26B6) | 10 000 грн. |
Нож Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, Aluminium (26B6) 26B6 | 10 000 грн. |
Ніж Cold Steel Ti-Lite 6", S35VN, Aluminium (26B6) 26B6 | 10 000 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →