Проєктор BenQ MS560 (9H.JND77.13E)
Фото 6 |
Доступний і яскравий мультимедійний DLP-проєктор з DMD-матрицею SVGA-роздільної здатності 800х600 і великою кількістю цифрових / аналогових портів для швидкого підключення користувачів. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 року, призначений для вирішення бізнес-орієнтованих і освітніх завдань. Впорається з виведенням бізнес-презентацій, буде корисний під час організаційних зборів, брифінгів і конференцій, забезпечить оптимальну подачу ілюстративного матеріалу в освітніх установах різних рівнів.
Відрізняється демократичною вартістю і стабільно високими експлуатаційними характеристиками, які потрібні для тривалої успішної роботи. Завдяки потужній лампі високого тиску проєктор BenQ MS560 забезпечить значну яскравість зображень в освітлених приміщеннях. DLP-технологія від Texas Instruments гарантує прекрасну чіткість, поліпшену передачу кольору і високий коефіцієнт пиксельного заповнення зображення. Добротна скляна оптика з кратністю збільшення 1,1 х дозволяє виконувати швидку корекцію вертикальних і горизонтальних трапецеїдальних спотворень (в межах ±30° в обох площинах). Фірмовий режим SmartEco економить ресурс лампи шляхом автоматичного регулювання рівня яскравості, який змінюється залежно від типу контенту.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BenQ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BenQ.
Купити BenQ MS560
Усі ціни 14 →Мультимедійний проектор BenQ MS560 (9H.JND77.13E) | 15 299 грн. |
BenQ MS560 (9H.JND77.13E) офіційна гарантія | 14 599 грн. |
Мультимедійний проектор BenQ MS560 (9H.JND77.13E) | 15 179 грн. |
Benq BENQ MS560 9H.JND77.13E | 15 174 грн. |
Мультимедийный проектор BenQ MS560 (9H.JND77.13E) | 14 030 грн. |