Світлофільтр Benro SD UV ULCA WMC 72 мм
Benro SD UV ULCA WMC 72mm 67 мм72 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benro SD UV ULCA WMC 72 мм
Benro Sd Uv Ulca Wmc 72mm | 2 654 грн. |
Світлофільтр Benro SD UV ULCA WMC 72 mm | 2 482 грн. |
Додаткові функції і можливості світлофільтра Benro SD UV ULCA WMC 72mm:
- Ulca (Ultra Low хроматичної аберації) гарантує справжність кольору.
Модификації Benro SD UV ULCA WMC
Ціни на Benro SD UV ULCA WMC |
---|---|---|---|---|
Benro SD UV ULCA WMC 67 мм | від 2 256 грн. | 3 пропозиції | ||
Benro SD UV ULCA WMC 72 мм | від 2 482 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →