Метеостанція Berdsen BD-901
Фото 8 |
Berdsen BD-901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berdsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berdsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berdsen BD-901
Усі ціни 6 →Метеостанція BERDSEN BD-901 Black (390100) | 1 319 грн. |
Погодна станція BERDSEN BD-901 Black (390100) | 1 490 грн. |
Метеостанція бездротова цифрова з виносним датчиком Berdsen BD-901 чорний | 2 087 грн. |
Метеостанція погодна BERDSEN BD-901 Black (390100) | 1 490 грн. |
Метеостанція з датчиком BERDSEN BD-901 Black (390100) | 1 490 грн. |
Метеостанція бездротова цифрова домашня з виносним датчиком Berdsen BD-901 | 2 087 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →