Метеостанція Berdsen BD-911
Фото 7 |
Berdsen BD-911 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berdsen BD-911
Усі ціни 7 →Метеостанція BERDSEN BD-911 White (391101) | 1 169 грн. |
Метеостанція BERDSEN BD-911 Black (391100) | 1 240 грн. |
Метеостанція BERDSEN BD-911 Black (391100) | 1 119 грн. |
Метеостанція BERDSEN BD-911 White (391101) | 1 290 грн. |
Погодна станція з дисплеєм BERDSEN BD-911 Black (391100) | 1 240 грн. |
Станція погодна з дисплеєм BERDSEN BD-911 Black (391100) | 1 240 грн. |
Погодна станція з дисплеєм BERDSEN BD-911 White (391101) | 1 290 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →