Батут Berg Favorit 430 Safety Net Comfort (35.14.02.01)
Відео 3Фото 3 |
Berg Favorit 430 Safety Net Comfort |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Favorit 430 Safety Net Comfort
Усі ціни 8 →Батут BERG Favorit Grey 430 + Safety Net Comfort 35.14.94.00 | 47 919 грн. |
Berg Батут Berg Favorit Grey 430 см із сіткою Comfort, 35.14.94.00 35.14.9 | 48 120 грн. |
Батут Berg Favorit 430 Comfort grey с защитной сеткой | 44 382 грн. |
Батут BERG Favorit Grey 430 + Safety Net Comfort (35.14.13.00+35.74.14.03) | 45 302 грн. |
Berg Батут Berg Favorit 430 см Grey Levels з сіткою Comfort, 35.14.99.01 3 | 48 120 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Berg Favorit 430 Safety Net Comfort
Ціни на Berg Favorit 430 Safety Net Comfort |
---|---|---|---|---|
Berg Favorit 270 Safety Net Comfort | від 27 841 грн. | 3 пропозиції | ||
Berg Favorit 380 Safety Net Comfort | від 37 109 грн. | 5 пропозицій | ||
Berg Favorit 430 Safety Net Comfort | від 38 760 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →