Кружка-термос Bergamo Classico 400 0.4 л
Bergamo Classico 400 |
|
Відносно недорогий термокухоль торгової марки Bergamo - це аксесуар, який дозволить насолоджуватися улюбленими напоями в дорозі. Також модель здатна зацікавити тих, хто регулярно відвідує кав'ярні: виріб може замінити на них одноразові стаканчики. Кухоль-термос Bergamo Classico 400 вміщує до 400 мл, тобто підійде навіть для великої порції чаю, капучіно або латте. Вона виконана в традиційній довгастій формі з гладкими поверхнями, але форм-фактор все ж таки адаптований для зручного хвату і покликаний попередити випадкове вислизання з рук.
За збереження вихідної температури вмісту відповідає популярна сьогодні вакуумна технологія ізоляції: між внутрішньою колбою та зовнішніми стінками, які виготовлені з нержавіючої сталі, є тонкий прошарок без повітря. Така конструкція забезпечує мінімальні втрати тепла. За зручне розпиття вмісту тут відповідає кришка-поїлка. Ще варто відзначити, що модель зустрічається у продажу в різних колірних варіаціях, у тому числі у чорному, зеленому, червоному та синьому кольорі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergamo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergamo.
Купити Bergamo Classico 400 0.4 л
Усі ціни 8 →Термокружка Bergamo Classico 400 мл зеленая 5057-4 | 199 грн. |
Термокружка Bergamo Classico, 400 мл, червоний (5057-2) | 202 грн. |
Термокухоль Bergamo 400 мл Червоний (5057-2) | 202 грн. |
Термокружка Bergamo Classico 400 мл красная 5057-2 | 199 грн. |
Термокружка Bergamo Classico 400 мл синяя 5057-3 | 199 грн. |