Пляшка Bergamo Liquid 620
Фото 19 |
Bergamo Liquid 620 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergamo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergamo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergamo Liquid 620
Пляшка для води Bergamo Limpid, 620 мл, червона (20225wb-02) | 358 грн. |
Пляшка для води Bergamo Limpid, 620 мл, помаранчева (20225wb-06) | 358 грн. |
Пляшка для води Bergamo Limpid, 620 мл, сіра (20225wb-07) | 358 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →