Каркасний басейн Bestway 15427
Bestway 15427 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 15427
Усі ціни 42 →Каркасний басейн Bestway 15427, 366 х 133 см (2006 л/год, драбина) | 16 499 грн. |
Басейн каркас Bestway 15427 366х133 см | 17 096 грн. |
Каркасний басейн Bestway 15427 (366-133см), 11174 л (191594) | 25 579 грн. |
Каркасний басейн Bestway 15427 - 6, 366 х 133 см (7 900 л/год, драбина, те | 24 929 грн. |
Каркасний басейн Bestway 15427 - 10, 366 х 133 см (5 г/год, 7 900 л/год, д | 33 753 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →