Каркасний басейн Bestway 56283
Bestway 56283 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56283
Усі ціни 18 →Каркасний басейн Bestway 56283, 152 х 38 см | 1 349 грн. |
Дитячий каркасний басейн 152х38 см Bestway 56283 | 1 769 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56283-1, 152 х 38 см (тент, підстилка) | 1 735 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56283-2, 152 х 38 см, (тент, підстилка, кульки) | 1 804 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56283-2, 152 х 38 см, (тент, підстилка, кульки) | 2 358 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →