Каркасний басейн Bestway 56566
Bestway 56566 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56566
Збірний басейн Bestway Hydrium 56566 (300 x 120 см), з пісочним фільтром, | 36 520 грн. |
Збірний басейн Bestway Hydrium 56566 (300x120 см) з піщаним фільтром, лест | 30 258 грн. |
Басей збірний круглий Bestway Hydrium 56566 (56284) 300x120 см, пісочний ф | 34 659 грн. |
Додаткові функції і можливості каркасного басейну Bestway 56566:
- Скіммер в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →