Каркасний басейн Bestway 56411
Bestway 56411 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56411
Усі ціни 6 →Басейн каркасний з фільтром 300х200х66 см 844254 | 4 949 грн. |
Басейн каркасний Bestway 56411 300х201х66 см | 9 056 грн. |
Каркасний басейн Bestway 56411 (300-201-66см), 3300 л | 6 113 грн. |
Каркасний басейн 300 х 200 х 66 см з фільтр-насосм Bestway 56411 | 5 368 грн. |
Басейн каркасний 56411 круглий 300-201-66 см, фільтр-насос. | 7 787 грн. |
Басейн каркасний Bestway 56411 300х201х66 см | 7 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →