Масажна ванночка для ніг Beurer FB 65 (63231)
Фото 8 |
Beurer FB 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer FB 65
Усі ціни 20 →Масажна ванна Beurer FB 65 FB65 | 9 877 грн. |
Масажна ванночка Beurer FB 65 | 9 877 грн. |
Масажна ванна для ніг Beurer FB 65 | 9 877 грн. |
Массажная ванночка Beurer для ног, от сети , 3 режима, 3 насадки, сенс. уп | 9 782 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →