Термометр / барометр Beurer HM 16
Beurer HM 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HM 16
Усі ціни 11 →BEURER HM 16 | 839 грн. |
Термогігрометр Beurer HM 16 HM16 | 839 грн. |
BEURER HM 16 | 839 грн. |
Термогігрометр Beurer HM 16 | 799 грн. |
Метеостанція Beurer HM 16 | 839 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди