Бігова доріжка BH Fitness F2W (G6473)
Фото 4 |
BH Fitness F2W
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 115 кг
Тренувальних програм:12 шт
Макс. кут нахилу:до 12 %
Швидкість полотна:до 18 км/год
Бігове полотно:135x51 см
Всі характеристики
Характеристики F2W
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BH Fitness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BH Fitness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BH Fitness F2W
Бігова доріжка BH Fitness F2W - G6473 | 27 500 грн. |
Електрична бігова доріжка BH Fitness i.F2W M-1640743 | 68 190 грн. |
Bh Fitness I.F2W G6473I Bluetooth | 54 571 грн. |
Беговая дорожка электрическая BH Fitness iF2W (G6473I) | 57 535 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →