Картридж для води Bio Systems PC-10
Bio Systems PC-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bio Systems 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bio Systems.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bio Systems PC-10
Усі ціни 8 →BIO+systems Картридж комбінований (поліпропілен + вугілля) Bio+ systems PC | 150 грн. |
Картридж комбінований BIO+SYSTEMS PC10 SlimLine 10" 2,5"х10" (64х254мм) 00 | 150 грн. |
Картридж комбінований (поліпропілен + вугілля) Bio+ systems PC10 482410312 | 150 грн. |
Картридж комбінований (поліпропілен + вугілля) Bio+ systems PC10 | 149 грн. |
Картридж комбінований (поліпропілен + вугілля) Bio+ systems PC10 | 150 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →