Пилосос
BISSELL CrossWave HF3 Cordless Pro 3641N
Відео 3Фото 5 |
BISSELL CrossWave HF3 Cordless Pro 3641N |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BISSELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BISSELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BISSELL CrossWave HF3 Cordless Pro 3641N
Усі ціни 7 →Пилосос Bissell Crosswave HF3 Cordless Pro 3641N | 13 899 грн. |
Bissell Crosswave HF3 Cordless Pro 3641N | 13 560 грн. |
BISSELL CrossWave HF3 Cordless Pro 3641N | 19 762 грн. |
Bissell Crosswave HF3 Cordless Pro 3641N | 14 238 грн. |
Вертикальный + ручной пылесос (2в1) Bissell Crosswave HF3 Cordless Pro 364 | 14 241 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Bissell Crosswave HF3 Cordless Pro 364 | 14 235 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Bissell Crosswave HF3 Cordless Pro 364 | 14 245 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →