Похідний ніж Blade Brothers Mr. Wick (BBK-WICK)
Відео 2Фото 9 |
Blade Brothers Mr. Wick |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blade Brothers Mr. Wick
Усі ціни 6 →Нож для самообороны Blade Brothers Knives Мистер Уик | 2 640 грн. |
Нож Blade Brothers Knives Мистер Уик (391.01.68) 391.01.68 | 2 530 грн. |
Ніж Blade Brothers Knives Містер Уік (391.01.68) 391.01.68 | 2 640 грн. |
Городской нож Blade Brothers Мистер Уик mr.wik | 2 400 грн. |
Blade Brothers Knives Ніж Blade Brothers Knives Містер Уік (391.01.68) 391 | 2 640 грн. |
Ніж Blade Brothers Knives Містер Уік (391.01.68) | 2 640 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →