Аудіосистема Bluesound Pulse Mini 2i
Відео 2Фото 10 |
Bluesound Pulse Mini 2i
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:100 Вт
Частотний діапазон:50 – 20000 Гц
Носії:USB
Інтерфейси:Wi-Fi, LAN
Габарити системи:155x335x172 мм
Вага:3.6 кг
Всі характеристики
Купити Bluesound Pulse Mini 2i
Усі ціни 30 →Bluesound PULSE MINI 2i Black офіційна гарантія | 27 749 грн. |
Портативна колонка Bluesound PULSE MINI 2i biały | 25 174 грн. |
Bluesound PULSE MINI 2i biały | 24 560 грн. |
Bluesound PULSE MINI 2i biały | 25 174 грн. |
Бездротова колонка BlueSound PULSE MINI 2i White | 28 290 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →