Фітнес станція Body Sculpture BMG-4700
Body Sculpture BMG-4700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Body Sculpture 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Body Sculpture.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Body Sculpture BMG-4700
Усі ціни 9 →Мультитренажер з лавкою Body Sculpture PRO BMG 4700 5903733001724 | 28 756 грн. |
Мультитренажер з лавкою Body Sculpture PRO BMG 4700 5903733001724 | 28 756 грн. |
Тренажер Body Sculpture Atlas Stos 55Kg BMG 4700 | 23 534 грн. |
Body Sculpture Atlas Stos 55Kg BMG 4700 | 23 534 грн. |
Мульти-тренажер фітнес-станція зі лавою Body Sculpture Multigym BMG 4700, | 27 036 грн. |
ще 4 пропозиції
Руслан
3 березня 2020, 14:19
Не хватает второе место из 4х коробок, где можно найти? #
В упакованном виде их 4 коробки.
1 коробка -1 из 4, есть
2 коробка - 2 из 4, нет (возможно найти ?)
3 коробка - 3 из 4, есть
4 коробка - 4 из 4, есть
1 коробка -1 из 4, есть
2 коробка - 2 из 4, нет (возможно найти ?)
3 коробка - 3 из 4, есть
4 коробка - 4 из 4, есть
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →