Набір ножів Bohmann BH-5273
Фото 4 |
Bohmann BH-5273 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-5273
Усі ціни 14 →BOHMANN BH 5273 | 1 031 грн. |
BOHMANN BH 5273 | 1 026 грн. |
Bohmann BH 5273 | 1 113 грн. |
Bohmann Набор ножей Bohmann на подставке 8 предметов (BH 5273) | 1 396 грн. |
Набір ножів Bohmann BH 5273 | 979 грн. |
ще 9 пропозицій
Колірні варіанти:
- модель 5273 сіра
- модель 5274 чорна
- модель 5275 червона
РекомендуємоПорівняти в таблиці →