Сокира Boker United Cutlery Tomahawk M48 381 мм 0.7 кг
Відео 3Фото 3 |
Boker United Cutlery Tomahawk M48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker United Cutlery Tomahawk M48 381 мм 0.7 кг
Усі ціни 9 →Топор Boker UC M48 Tactical Tomahawk (длина: 380мм, лезвие: 70мм), черный, | 3 610 грн. |
Топор Boker UC M48 Tactical Tomahawk 09UC2765 | 3 610 грн. |
Сокира Boker UC M48 Tactical Tomahawk (09UC2765) | 3 610 грн. |
Топор Boker UC M48 Tactical Tomahawk (09UC2765) 09UC2765 | 3 610 грн. |
Сокира Boker UC M48 Tactical Tomahawk (09UC2765) 09UC2765 | 3 610 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →